На «чай» до губернатора

У четвер, 10 квітня, відбулася зустріч голови Херсонської ОДА Юрія Одарченка з редакторами районних газет. Під час свого виступу він зазначив: «Сьогодні, в непрості для країни часи, ви виконуєте важку роботу. І я особисто сприятиму тому, аби ваші засоби масової інформації мали підтримку, зокрема, фінансову, з боку районних рад і адміністрацій».
Юрій Одарченко коротко поінформував присутніх про обстановку в області: «Запевняю вас, сьогодні Збройні сили України, прикордонні війська абсолютно сумлінно та відповідально несуть службу. Побудована лінія оборони між умовним кордоном материкової України та АР Крим. І я хочу зауважити, що це не просто люди з автоматами, які стоять на блокпостах, це професійні військовослужбовці. Тому у разі агресії наша армія зможе належним чином дати відсіч агресорам, і за необхідності перейти до наступальних дій».
Також голова облдержадміністрації повідомив, що в області здійснюються повсякденні профілактичні роботи працівниками Служби безпеки України з ліквідації диверсантів. Стосовно народного господарства було зазначено, що все відбувається у штатному режимі. На селі повним ходом ідуть польові роботи, згідно графіка проводиться заповнення водою Північно-Кримського каналу та Каховської зрошувальної мережі. Вже майже на 90% складено договорів зі споживачами дніпровської води, у тому числі і з кримчанами. Канал, як споруда з насосними станціями, є і буде залишатися українською власністю, незважаючи на те, що більша частина його знаходиться на території Криму.
Після виступу обласний очільник відповів на чисельні запитання редакторів районних газет.