На черговому засіданні міськвиконком розглянув поточні питання

nk_flag201022 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новокаховської міської ради. На якому було розглянуто 25 питань.
Основним питанням засідання був звіт першого заступника міського голови Л.Чурсинова щодо готовності господарчого комплексі міста до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.
Серед поточних питань були розглянуті звіти керівників міської газети «Нова Каховка» та міської радіоорганізації щодо виконання фінансового плану підприємств у поточному році.
Серед питань щодо управління комунальною власністю було надано дозвіл відділу освіти на укладання договору користування за призначенням спортивною залою старої будівлі Корсуньсокї ЗОШ з Херсонською обласною громадською організацією «Федерація кіокушин карате та рукопашного бою» на 2 роки та 11 місяців.
Також міськвиконком затвердив висновок про вартість об’єкту нежитлової будівлі котельні за адресою смт. Дніпряни, вул. Корсунська, 3-б, площею 116,6 кв. м разом з обладнанням та тепловими мережами у сумі 186 тис. 900 грн. без ПДВ.
Міськвиконком підтримав клопотання Таврійської міської ради щодо присвоєння почесного звання «Мати – героїня» Манжул Надії Костянтинівні, яка народила та виховала 6 дітей.

Віктор Васильєв