На Чорнобиль журавлі летіли…

26 квітня 1986 року сталася трагедія, яка ввійшла в історію, в усі хроніки людства як невигойна рана на тілі України. Надто дорого заплатили й ще заплатимо ми за Чорнобиль. За кілька днів людство зробило крок з епохи доатомної в епоху незвідану. Звичайний біль проходить, а цей – особливий, чорнобильський, залишиться  на все життя.  

У Дніпрянській школі був організований  і  проведений  учнями 11-А класу (класний керівник  Світлана Фасій )  тематичний  захід  для старшокласників  « На Чорнобиль журавлі летіли…», присвячений 30 річниці Чорнобильської трагедії.image003

 З метою  виховання почуття сприймання чужого болю як свого, загальнона-родного горя – як особистого, почуття любові до людини, до землі, до держави учням  було запропоновано для перегляду відеоролик  «Пісня в пам’ять… Чорнобильська трагедія», звучали вірші та пісні на дану тему.

Хвилиною мовчання учні віддали шану тим, хто поклав своє життя, захистивши нас від радіації. Щастя нашої днини в тому, що ми живемо, що ті, що могли ніколи не народитися після 1986 року народились, живуть і вчаться творити прекрасне.
image005 image001

Світлана Фасій, класний керівник 11 класу Дніпрянської школи