На День міста Нова Каховка 10 команд брали участь у конкурсі на кращу юшку

29 вересня  на території літнього пляжу проходив  традиційний конкурс «Краща рибацька юшка» з нагоди відзначення 66 річниці міста Нова Каховка. Організатором проведення конкурсу є Центр спорту, туризму та екскурсій «Данапріс» (директор Нікітіна Л.Л).

На конкурс прийшли змагатися 10 команд з різних закладів нашого міста. Серед команд взяли участь 5 закладів Новокаховського відділу освіти. Команда «Фішка» (ЗЗСО №1), команда «Тюлька»  (ЗЗСО № 2),  «Золоті рибки» (ЗЗСО № 3), «Юшкознавці» Новокаховська гімназія, та Центр спорту, туризму та екскурсій «Данапріс». Також була команда працівників з супермаркету  «Властелин» –  «Ухожори» , команда працівників колишнього заводу «Сокіл», команда «Родничок», яка складалася з підприємців нашого міста, «Старички – туристи» та робітники Новокаховського заводу частикових риб.

Перше місце та титул «Краща рибацька юшка» зайняла команда «Старички – туристи», капітан команди Коваленко Юрій Миколайович. Вони і отримали головний подарунок конкурсу. Всі учасники отримали призи та  грамоти від Новокаховської міської ради.

Таланти Музичної школи (директор Козлова К.А.) та Будинку дитячої творчості (директор Лісовська І.Є.) підтримували учасників конкурсу піснями та музичними інструментальними номерами.

Для сміливих та охочих до активних дій керівники гуртків ЦСТЕ «Данапріс» Перехресна Г..В., Шатохін В.В., Борт О.Д. організували смугу перешкод. На пляжі дитячі команди змагалися в веселих конкурсах та забавах.

Вже за традицією, самою смачною юшкою, звареною командою ЦСТЕ «Данапріс» (капітан Дорош О.В.), пригощали юних артистів, учасників спортивних змагань, гуртківців Центру  та їх батьків.

Колектив ЦСТЕ «Данапріс» запрошує дітей віком 6-18 років до цікавого життя в Центрі спорту, туризму та екскурсій «Данапріс» у гуртках пішохідного туризму та гуртках військово-патріотичного напрямку.