На День незалежності новокаховчан запрошують на кіно просто неба

в-статтю

Справжнім трендом цього літа в Україні стали масові кінопокази під відкритим небом. Долучитись до цього незвичного, але цікавого мейнстриму з’явилась можливість і у новокаховчан.

Так, в вечері 24 серпня, в День незалежності України, в Новій Каховці відбудеться перший такий відкритий кінопоказ «просто неба», організатором якого виступила Церква Різдва Христова.

Усі бажаючі зможуть абсолютно безкоштовно насолодитись переглядом культового українського фільму режисера Олеся Саніна «Поводир» – неймовірної історії, джерелом якої стало незабутнє минуле українського народу. Прямуючи до України, що у 30-ті роки переживала не найкращі часи, Майкл Шемрок був сповнений надій і планів. Інженер за фахом, він думав, що стане в нагоді молодій соціалістичній державі майбутнього, і в цьому йому допомагатиме син Пітер. Однак американець помирає, а секретні папери про репресії в країні опиняються у книжці Пітера. Десятирічний хлопчик змушений тікати від поліції, і невдовзі зустрічає сліпого кобзаря Івана Кочергу. Музикант бере нового друга як поводиря і намагається вберегти його від усіх тих жахливих речей, що відбуваються довкола.

Як зазначають організатори, захід безкоштовний, а для більш приємного перегляду запрошуйте друзів, беріть пледи та каремати, термос з гарячим чаєм або кавою та щось їстівне.

Дата та час проведення: 24 серпня 2015 року о 20:00 год. вечора.

Місце проведення: орієнтовно район кінотеатру “Юність” (конкретна локація ще уточнюється і в разі зміни буде опубліковане на сторінці в соцмережі).

За усіма новинами та оновленнями слідкуйте в соцмережі Вконтакті (https://vk.com/kinoprostonebank).