На День Перемоги музей історії міста відвідали майже 900 чоловік

У день примирення та скорботи 8 травня та у День Перемоги 9 травня двері музею історії міста Нова Каховка були гостинно відчинені для всіх охочих. Можливісттю відвідати музей загалом скористалося біля 900 новокаховчан та гостей міста.

Цікаво було бачити, як школярі затягували до музею своїх батьків та водили їх по залах, показуючи та розповідаючи їм про те, що вони самі раніше побачити та почули під час екскурсій або тематичних заходів. І деякі з дорослих, побачивши на стендах музею світлини своїх рідних, знайомих, тих підприємств, де вони раніше працювали, виказували працівникам музею свою вдоволенність тим, що нарешті побачили його експозицію.

Наше життя так вже склалося, що до музею ходять переважно діти та учнівська молодь. За пять місяців цього року наш музей відівідали біль ніж 5 тисячь школярів та студентів міських техникумів, ліцеїв та вчилищ. Дорослі мешканці міста, за повсякденними турботами рідко коли мають змогу відвідати музей та оновити в своїй пам’яті дитячі та шкільні спогади про його відівідання. І ось такі дні відкритих дверей, що проходять у нашому музеї на всі великі свята, надають змогу цілим родинам відвідати музей та разом ще раз доторкнутися до історії створення рідного міста.

Саме того, що всіх нас повинно об’єднувати – Нова каховка – це наш спільний дім. Ми тут народилися, ми тут виросли, ми її любимо і зробимо все, щоб вона стала ще красивішою та привабливою.

Віктор Васильєв