На головній споруді Північно-Кримського каналу модернізують систему водообліку

 

Найближчим часом планується здійснити роботи з модернізації системи водообліку на головній споруді Північн-Кримського каналу. Зокрема договір між управлінням каналу та ТОВ науково-виробниче підприємство «Водомер» передбачає виготовлення Робочого проекту «Капітальний ремонт (модернізація) системи водообліку на Головній споруді Північно-Кримського каналу».

Результат пошуку зображень за запитом "північно-кримський канал"Як повідомляє прес-служба ПКК, 30 липня відбулася зустріч-нарада представника проектантів зі спеціалістами управління, які опікуються устаткуванням та роботою системи водообліку на магістральному каналі.

Зустріч завершилася оглядом гідротехнічних споруд та безпосередньо каналу, який провела начальник відділу водокористування та використання водних ресурсів управління Тарапун Н.М.

Варто додати, що роботи по автоматизації системи управління технологічним процесом велися ще з 80-90-х років минулого століття.

У період з 1980 – 1984 р. у новому диспетчерському пункті на Головній споруді був установлений обчислювальний комплекс М-6000, змонтована мнемосхема магістрального каналу. Фахівцями КТЦ було розроблено програмне забезпечення рішення задач по управлінню технологічним процесом водорозподілу на магістральному каналі. З 1988 року в експлуатацію був введений новий обчислювальний комплекс СМ-1420, який з розвитком нових технологій замінився мережею персональних комп’ютерів, програмне забезпечення яких вирішує всі необхідні питання.