На Херсонщині 481 тисяча одержувачів всіх видів державної допомоги

гроші_гривні

Вчора, 05 липня, у режимі відеоконференцзв’язку обласною державною адміністрацією під керівництвом голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва проведено селекторну нараду з актуальних питань соціально-економічного розвитку області з головами районних державних адміністрацій, яка відбулася.

Під час наради розглянуто стан проходження військової служби за контрактом, виконання робіт з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення тощо.

Крім того, акцентовано увагу на питанні щодо надання соціальної допомоги та субсидій, зазначено, що станом на 01 червня поточного року в органах соціального захисту населення перебуває 481 тисяча одержувачів всіх видів державної допомоги, житлових субсидій, пільг та компенсацій.

«Тільки за період дії програми щодо виплати житлових субсидій за спрощеним порядком протягом 2015 – 2016 років в області правом на їх призначення скористалися 164 тис.131 сім’я. Збільшення сімей, які потребують соціального захисту в умовах підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги відбулося майже в 9 разів», – повідомила Валентина Січова.

Вона також наголосила, що функції, які покладаються на органи соціального захисту населення, значно розширилися, отже скорочувати чисельність працівників соціального захисту не можна.

За підсумками селекторної наради дано відповідні доручення керівникам райдержадміністрацій.

Херсонщина за день