На Херсонщині чекають близько 700 чоловіків на контрактну службу

ukraine-army

Вчора, 17 лютого, під час наради з головами райдержадміністрацій заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан звернув увагу на питання збільшення чисельності військовослужбовців за контрактом.

«Ми проведемо необхідні заходи в області аби залучити на військову службу за контрактом близько 700 чоловіків», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан.

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 08.02.2016 року № 63 в області будуть проведені інформаційно- роз’яснювальні та агітаційні заходи стосовно популяризації військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

Інформацію щодо контрактної служби можна буде отримати у Херсонському обласному та районних центрах зайнятості. Окрім цього, Херсонський обласний військовий комісаріат вже проводить відбір кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом та заходи з професійно-психологічного тестування.

Для кандидатів на військову службу за контрактом буде організовано безкоштовний наркологічний та психіатричний огляди та безкоштовне отримання результатів аналізів (в разі направлення з військових комісаріатів).