На Херсонщині фінішував фестиваль “Студентська Республіка”

Studresp

З 27 по 29 червня 2015 року на Лазурному узбережжі, Скадовського району проходив мульти-фестиваль «Студентська Республіка-2015» присвячений Дню молоді та Дню Конституції України.

Основним завданням мульти-фестивалю є ознайомлення молоді в ігровій формі із системою державної влади, принципами виборчої системи в Україні, моделювання економічної, політичної, соціальної, гуманітарної системи окремої студентської квазі-держави.

Участь у фестивалі на рівні з обласними вишами прийняли Молодіжна рада нашого міста та активні студенти з Приладобудівного технікуму, гуманітарного інституту «Україна», Професійного електротехнічного ліцею та Політехнічного коледжу.

«В цьому році ми повернулися додому завоювавши 2 місця в обласному студентському магістраті. Депутатами магістрату стали Татти А. (НКПТ) та Навалкін С. (НКПЄТЛ). Це гарний досвід, що знадобиться молодим та активним людям, які прагнуть досягти у житті своєї мети» – розповіла студентський мер 2012-2014 рр. Козлова Яна.

Програма фестивалю вийшла дуже насиченою, всього за кілька днів було проведено безліч різноманітних заходів – спортивні турніри, інтелектуальні ігри, літній кубок КВК, конкурс краси «Перша Леді Україночка та Містер Студентської Республіки», молодіжний форум, інтелектуальна гра «Мафія», тренінгова робота в групах, флешмоб «Програма модернізації Херсонського регіону», дебати, реєстрація партій, вибори магістрату Студентської республіки, студентських партій, вибори та інавгурація мера Студентської республіки.

Фестиваль об’єднав молодь всього регіону, яка плідно попрацювала на пленарних засіданнях над темою цього року «Програма модернізації Херсонського регіону».

Команда з Нової Каховки висловлює щиру вдячність міському голові Володимиру Коваленку за сприяння та надану підтримку необхідну для участі у фестивалі. А ми бажаємо команді успіхів на Всеукраїнському етапі мульти-фестивалю «Студентська республіка – 2015», який відбудеться вже у серпні.