На Херсонщині міліція шукає зброю і вибухівку

mvs

На території Херсонської області з 22 лютого проводиться практичний етап цільової оперативно-профілактичної операції “Зброя та вибухівка”. Метою операції є запобігання незаконному обігу вогнепальної зброї, боєприпасів, а також розкриття злочинів, скоєних з використанням зброї.

Про це повідомляє прес-служба облУМВС.

До проведення операції залучені працівники підрозділів карного розшуку, дільничні інспектори міліції, управління по боротьбі з економічною злочинністю, кримінальної міліції у справах дітей, відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, Державтоінспекції та слідства. Також створено оперативний штаб з керівників цих підрозділів і робочу групу.

На маршрутах патрулювання наряди міліції обстежують майданчики, території гаражів, установ, організацій на наявність небезпечних предметів чи предметів, які викликають сумнів у їх безпеці для громадян. При цьому міліціонери звертають особливу увагу на упаковки, коробки, сумки, пакети, які залишені на вулиці на наявність вибухонебезпечних предметів.

Спеціалісти науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС постійно чергують для дослідження вилученої зброї, боєприпасів, вибухівки, перевіряють їх на предмет використання під час скоєння злочинів.

Заходи триватимуть до 7 березня.