На Херсонщині надходження ПДВ зросли на 90 відсотків

Протягом січня – квітня 2017 року платники Херсонщини сплатили на 88,9 відс. або на 186,3 млн.грн. більше податку на додану вартість з вироблених на Україні товарів, ніж торік. В абсолютній сумі до державного бюджету херсонські платники перерахували 395,9 млн.грн. податку на додану вартість. Про це з посиланням на прес-службу Головного управління ДФС у Херсонській області передає сайт Херсонської ОДА.

За словами начальника Головного управління ДФС області Ігоря Клима, завдяки переходу на європейські стандарти в адмініструванні цього бюджетоутворюючого податку працює дієвий механізм контролю за нарахуванням і сплатою ПДВ, а представники сумлінного бізнесу – мають можливість своєчасно отримати бюджетне відшкодування податку. Станом на 01.05.2017 платники Херсонщини отримали на розрахункові рахунки 150,4 млн.грн. бюджетного відшкодування ПДВ, проти 117,4 млн.грн. за минулорічний період.

Нагадаємо: з 1 липня 2015 року працює система електронного адміністрування податку на додану вартість, яка забезпечує платникам податків на додану вартість реєстрацію податкових накладних та розрахунків, коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, відповідно до ст. 200 ПКУ.