На Херсонщині новий прокурор

У п’ятницю, 26 червня, заступник Генерального прокурора України Олег Заліско представив колективу прокуратури Херсонської області новопризначеного керівника старшого радника юстиції Сергія Ромася.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

На заході були присутні керівники правоохоронних, судових та місцевих органів влади Херсонщини, народні депутати України Сергій Хлань, Микола Паламарчук.

 Представлено новопризначеного прокурора Херсонської області Сергія РомасяПід час представлення Олег Заліско охарактеризував Сергія Ромася як досвідченого і високопрофесійного працівника, наголосив на найголовніших завданнях в роботі органів прокуратури, а також окреслив перспективи реформування у зв’язку з введенням у дію нового Закону України «Про прокуратуру».

Довідково: Ромась С.І. народився 10 жовтня 1972 року у м. Старокостянтинів Хмельницької області.

Навчався у Національному університеті імені Тараса Шевченка. З 1997 року працював на різних посадах в органах прокуратури Хмельниччини. Пройшов шлях від помічника прокурора району до першого заступника прокурора цієї області.

24 червня 2015 року наказом Генерального прокурора України Ромась С.І. призначений на посаду прокурора Херсонської області.