На Херсонщині очікується ускладнення погодних умов

За даними Херсонського обласного центру з гідрометеорології 6, 7 та 8 січня на території області очікуються складні погодні умови: сильний сніг, налипання мокрого снігу, сильні хуртовини, на дорогах ожеледиця, снігові замети. Посилення північного вітру 15-20 м/с, місцями пориви 25-30 м/с. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Херсонської області.

winter wonderland
greg westfall / www.flickr.com

Головне управління Національної поліції в Херсонській області звертається до учасників дорожнього руху з проханням бути уважними та обережними, неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.

Шановні водії, дотримуйтесь безпечної дистанції та інтервалу, намагайтесь уникати різких маневрів та гальмувань, заздалегідь знижуйте швидкість, особливо при під’їзді до перехресть та пішохідних переходів, користуйтесь пасками безпеки, по можливості утримайтесь від поїздок, особливо якщо на транспортному засобі встановлені літні шини.

Шановні пішоходи, перш ніж вийти на проїжджу частину упевніться, що до транспортних засобів достатня відстань для безпечного переходу дороги. Пам’ятайте, що при гальмуванні на слизькій дорозі невідомо, коли автомобіль зупиниться.