На Херсонщині починає роботу мобільний сервісний центр МВС

З метою забезпечення якісного та своєчасного надання послуг громадянам, які проживають у віддалених місцевостях і районах, де відсутні стаціонарні територіальні сервісні центри МВС, на території Херсонської області починає роботу мобільний (пересувний) сервісний центр МВС (МСЦ МВС).

Мобільний сервісний центр, який оснащений сучасним обладнанням, виїжджатиме за графіком в населені пункти Херсонщини та надаватиме громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС:

  • реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;
  • заміна посвідчення водія;
  • видача міжнародного посвідчення водія;
  • прийняття запитів на отримання довідок про відсутність судимості.

Мобільний сервісний центр працюватиме три дні на тиждень: середа, четвер, п’ятниця. Громадян обслуговуватимуть два адміністратори ТСЦ та фахівець експертної служби.

Виїзд МСЦ здійснюється на запит від органів місцевого самоврядування, який формуватиметься по мірі надходження заяв від жителів району. Надходження першого запиту очікується вже найближчим часом.

Попередньо ознайомитися з переліком документів, необхідних для отримання будь-якої послуги, можна на сайтах ГСЦ МВС та РСЦ МВС, обравши бажану послугу в розділі «Послуги».

Графік курсування, часи прийому мобільного сервісного центру МВС та інтерактивну карту маршрутів можна буде переглянути на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua у розділі «Мобільні СЦ».