На Херсонщині поліція проводить профілактичні заходи “Зимові канікули”

26 грудня на Херсонщині почались зимові канікули. Тому, щоб убезпечити неповнолітніх від правопорушень та злочинів, на Херсонщині проводяться профілактичні заходи під назвою «Зимові канікули». Відпрацювання триватиме до 10 січня 2017 року. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Херсонської області.

За словами начальника відділу ювенальної превенції ГУНП Тетяни Пшонь, увага поліцейських буде зосереджена на профілактиці правопорушень та перевірці рівня соціального та правового захисту дітей, виявленні осіб, які втягують неповнолітніх у злочинну діяльність.

Поліцейські перевірятимуть заклади відпочинку: кафе, бари, нічні розважальні заклади щодо перебування у них ввечері та вночі дітей без супроводу дорослих. Також будуть проводитися рейди по торгівельним точкам міста та області, які перевірятимуться на дотримання вимог законодавства про заборону продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів.

Працівники відділу ювенальної превенції нагадують, що за вчинення правопорушень і злочинів неповнолітніми настає адміністративна і кримінальна відповідальність. Щоб новорічні, різдвяні свята та зимові канікули пройшли в гарному настрої просимо батьків більше уваги приділяти вихованню дітей. Адже діти – це наше майбутнє!