На Херсонщині повним ходом ідуть тактичні навчання

На Херсонщині розпочались тактичні навчання бригади територіальної оборони. Особовий склад укомплектований в повному обсязі. Про це повідомляє УНН з посиланням на Міністерство оборони України.

На Херсонщині розпочались тактичні навчання“…вчора військовозобов’язані зі зброєю у руках присягнули на вірність Українському народові, а вже сьогодні, під час практичних вправ зі стрільби, вони випробовували свої навички і вміння володіння зброєю”, – йдеться у повідомленні.

Військовозобов’язані пройшли реєстрацію, їх розмістили по спальних приміщеннях і хлопці вже скуштували солдатської їжі. Наступного дня, бригада територіальної оборони на Херсонщині, перейшли до практичної фази навчання.

Командувач військ з територіальної оборони оперативного командування “Південь”, генерал-майор Броніслав Жуковський, який був присутній на навчаннях, був задоволений результатами стрільб.

Нагадаємо, в областях України, де був введений воєнний стан, проходять збори резервістів. Як повідомила прес-служба Міністерства оборони України, вчора у Харківській області розпочалися перевірочні збори з військовозобов’язаними та резервістами оперативного резерву другої черги, приписаними до окремої бригади територіальної оборони.

Додаткова інформація від NK-Online.tv:

Вчора в ЗМІ з’явилась інформація про хід навчань бійців тероборони в Скадовському (див. тут) та Ольшанському (див. тут) районах, а також про те, як фінансуються подібні навчання в Новокаховській громаді (див. тут).