На Херсонщині презентували перший в Україні Консалтинговий сервісний пункт, що надаватиме допомогу підприємцям-початківцям

Сьогодні, 9 вересня, у Херсонському обласному центрі зайнятості відбулась презентація Консалтингового сервісного пункту Державної служби занятості в рамках інноваційного проекту «Шлях до успіху через консалтинговий сервіс».

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова наголосила, що робочі місця мають створювати активні люди, проте через складну законодавчу базу в підприємницькій діяльності їм потрібно допомогти: «Впевнена, з часом закони стануть простішими і підприємцям буде легше, проте сьогодні Консалтинговий центр є надзвичайно важливим, адже без нашої допомоги підприємцям складно вистояти».

Так, сервісний пункт має власну «гарячу лінію», приймальну та сторінку у соціальних мережах, через які можна звернутися за допомогою. Важливо, що консультації надаються безоплатно.

Присутній на заході голова ради підприємців області Юрій Рожков відзначив важливість малого бізнесу та звернув увагу на те, що Херсонщина має надзвичайно велику перспективу у розвитку туристичної сфери, тому порадив звертати на це увагу майбутніх та починаючих підприємців. Він також зазначив, що представників Консалтингового сервісного пункту запрошуватимуть на засідання ради підприємців, де спільно відпрацьовуватимуться подальші дії.

Довідка:
Консалтинговий сервісний центр створено на базі Херсонського обласного центру зайнятості за його ініціативою, організаторами є Херсонська обласна державна адміністрація, обласний та міський центри зайнятості, херсонське регіональне відділення Українського союзу промисловості та підприємців, обласна громадська організація «Херсонська обласна сільськогосподарська дорадча служба громад», Херсонська регіональна Рада підприємців, Регіональне відділення громадської ініціативи «Крим SOS», Департамент соціального захисту населення Херсонської облдержадміністрації, Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, Головне управління ДФС у Херсонській області, Головне управління Держпраці у Херсонській області, Головне управління юстиції у Херсонській області.

Метою створення Консалтингового сервісного пункту є надання послуг починаючим підприємцям малого бізнесу з питань оподаткування, подання звітності по нарахуванню та сплаті єдиного внеску, бухгалтерського обліку, права, регуляторної політики, організації та управління бізнес-процесами, працевлаштування найманих працівників. Також завданням центру є надання безробітним допомоги в особистому та професійному розвитку, формування адекватної самооцінки особистості та її соціально-психологічної адаптації до реальних життєвих умов, мотивації до праці, подоланні кризових ситуацій та досягненні інтеграції на ринку праці.