На Херсонщині продовжать розвивати молодіжно-житлове будівництво

1 червня під час XVIII сесії обласної ради VII скликання було укладено меморандум про співпрацю між Державною спеціалізованою фінансовою установою «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», Херсонською обласною державною адміністрацією та Херсонською обласною радою, повідомляє прес-служба ХОДА.

Документ передбачає оптимізацію молодіжного житлового будівництва та забезпечення молодих громадян у Херсонській області житлом з урахуванням європейських стандартів якості, енергозбереження, екологічності та естетично-культурного рівня, усвідомлюючи відповідальність держави за створення умов щодо саморозвитку і самореалізації молоді.

Предметом Меморандуму є встановлення партнерських відносин, координація та консолідація зусиль щодо реалізації житлової політики держави, регіональних програм розвитку молодіжного житлового будівництва та кредитування, запровадження інноваційних механізмів, спрямованих на захист житлових прав громадян України, розвиток місцевого самоврядування та будівельної галузі в Херсонській області в цілому та місті Херсоні зокрема, враховуючи Стратегію розвитку Херсонської області на період до 2020 року.

Голова правління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Сергій Комнатний подякував за плідну співпрацю та системну роботу у розвитку житлових програм на Херсонщині голові Херсонської обласної державної адміністрації Андрію Гордєєву та голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру.

Він зауважив: «Рішення, які приймаються у цьому залі – трансформуються у реальні дії! Сьогодні 40 сімей Херсонщини отримають ключі від власного житла. Хочу зазначити, що 10 родин – сім’ї бійців АТО. Ми і надалі будемо робити все, щоб ще більше сімей області вирішили своє житлове питання».

Довідково: 1 червня відбудеться введення в експлуатацію 9-поверхового126-квартирного житлового будинку № 44 по проспекту 200-річчя Херсона у 4-А Таврійському мікрорайоні міста Херсона.