На Херсонщині проходить масштабний захід – «Туристичний хаб»

Сьогодні вже нікого не потрібно переконувати у тому, що в сучасному світі туристична галузь відноситься до найбільш потужних та динамічних галузей економіки. Туризм істотно впливає на розвиток економіки країни і світового господарства в цілому, формує вагому складову валового внутрішнього продукту, мобілізує значні фінансові й виробничі ресурси населення.

Тому на Херсонщині сьогодні було відкрито роботу Туристичного хабу «Розвиток туризму в умовах нових громад» для об’єднаних територіальних громад з 7 областей України.

На Херсонщині проходить масштабний захід присвячений розвитку туризму – «Туристичний хаб»

У фокусі події – напрацювання рішень для розвитку туристичного потенціалу громад, аналіз перспектив тих громад, що обрали туризм одним з напрямків свого стратегічного розвитку та навчання вибудовувати комунікації, що сприятимуть пізнаванності громад серед потенційних туристів.

У відкритті взяли участь почесні гості: Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Сюзан Фріц директорка регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Василь Полуйко Заступник Міністра екології та природних ресурсів України, Іван Ліптуга президент Національної туристичної організації України та заступник голови ОДА Євген Рищук.

Як зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Херсонщина було обрана не випадково для проведення цього заходу, тому що це чудовий край з природним потенціалом для розвитку високого рівня туризму.

«Країна вибрала для себе інтеграційний шлях, зараз ми відкриваємо себе світу та поглиблюємо наші зовнішні зв’язки, тому маємо презентувати себе як держава, яка цікава для туристів з усього світу. Тим паче розвиток туризму одне із стратегічних завдань у розвитку України», – зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Два дні представники ОТГ із 75 об’єднаних громад зі всієї України, представники туристичного бізнесу, інвестиційних фондів, проектів міжнародної технічної допомоги, регіональних та центральних органів влади будуть працювати пліч-о-пліч над темою розвитку туризму.

Туристичний Хаб організований в рамках програми USAID Україна – проект DOBRE “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” спільно з партнером програми Ukraine Сrisis Media Center (УКМЦ) за сприяння Херсонської ОДА.