На Херсонщині рівень грипу досяг епідеміологічної позначки, в Новій Каховці епідеміологічний поріг перейдено

мозОперативний штаб з реагування на ситуацію з розповсюдження грипу та гострих респіраторних захворювань у протоколі засідання від 16 січня 2016 року визначив, що рівень захворюваності на грип та ГРВІ у Херсонській області досяг епідеміологічного порогу. Про це повідомляє кореспондент NK-Online.tv. з посиланням на Головне управління Держепідслужби України в Херсонській області.

Виступаючи з доповіддю, начальник управління Віктор Безкровний зазначив: “Станом на 15.01.2016 епідемічний поріг в цілому по області не перевищений. Зареєстровано перевищення епідемічного порогу на 114,9% у Каховському районі та на 76,6% у м.Нова Каховка.”

У зв’язку з ситуацією у нашому місті, за словами пана Безкровного, було проведено засідання комісії ТЕБ та НС, за ріщенням котрої, як вже повідомляв сайт NK-Online.tv, було призупинено учбовий процес в навчальних закладах з 18.01 до 22.01.2016 року.

Загалом по області, у порівнянні з попереднім тижнем захворюваність зросла в 2,2 раза. Значне зростання захворюваності фіксується серед дорослого населення – в 2,1 раза (захворіло 2675 людей). Зростання захворюваності у дітей становило 51% (захворіла 4041 особа). Цей показник нижчий за епідеміологічний на 1,9% (офіційний поріг – 64,1 на 10 тис. населення). Питома вага госпіталізованих збільшилася на 6%. За тиждень до лікарень поклали 404 хворих, з них – 206 дітей.

У протоколі засідання наголошується на тому, що Херсонська обласна інфекційна лікарня готова надавати медичну допомогу хворим на грип та ГРВІ, прроте потребує додаткових коштів для придбання медикаментів. Разом з тим, в аптечні мережі медикаментів для подолання епідемії достатньо.

Оперативним штабом з реагування на ситуацію з розповсюдження грипу та гострих респіраторних захворювань вирішено провести два десятки заходів задля допомоги хворим та попередження нових захворювань.

Як розпізнати грип та уникнути захворювання, читайте у нашій спеціальній статті з порадами від МОЗ України.