На Херсонщині розпочався ІІІ Балтійсько-Чорноморський Економічний форум

ФорумВже втретє в Херсоні проводиться економічний форум, участь у якому цього року взяли представники 54 делегацій із 14 країн світу. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Головними темами зустрічей стали перспективні напрямки співробітництва з країнами Балтії у сферах транспорту, туризму, готельного бізнесу, енергозбереження та розвитку енергоринку, виробництва сільськогосподарської техніки та агропромислового комплексу.

Також під час заходу презентували проект створення індустріального парку “KhersonIndustrialPark”.

До роботи вже приступили представники Болгарії, Литви, Грузії, Вірменії, Молдови, Білорусі, Польщі, Німеччини, Румунії, Туреччини, Вірменії, Китаю, Великобританії, Австрії, Італії та США.

У свою чергу Україна представлена на заході 9-ма містами. Лише із Києва у Форумі беруть участь 17 державних та місцевих установ і організацій. Окрім того, на зустрічі присутні представники Миколаєва, Одеси, Львова, Житомира, Луцька, Сум, Кіровограда, Ужгорода.

13435418_1239168792762714_1995462585117422074_n

Форум має стати відповіддю на очікування українських підприємців, які шукають нові бізнесові можливості та хочуть вийти на нові ринки.

Привітав учасників та висловив впевненість у тому, що Балтійсько-Чорноморський форум має велике значення для всієї Херсонщини голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

«Ваша участь у форумі важливий політичний крок. Саме тут ми доведемо, що Україна – це Європа. Наше завдання створювати умови для розвитку бізнесу та дотримання прав людини. Херсонщина має великий промисловий та туристичний потенціал. АПК сьогодні є локомотивом регіональної економіки. В галузі АПК ми маємо завдання відновити зрошення і отримувати два врожаї високотехнологічних культур», – наголосив, звертаючись до присутніх очільник області та додав, що сьогодні ведуться переговори із Світовим банком щодо кредитування проекту відновлення зрошення.

У свою чергу, голова обласної ради Андрій Путілов зазначив, що наша область дуже приваблива з точки зору логістики, природних багатств: «Найголовніше, що у нас потужний людський потенціал та серйозна наукова база».

Планується, що результатом Форуму стане підписання близько 10-ти меморандумів про співпрацю із вітчизняними та іноземними компаніями.

У рамках ІІІ Балтійсько-Чорноморського економічного форуму о 19.30 на набережній парку Слави відбудеться VIІI Міжнародний фестиваль «кРок у майбутнє» за участю виконавців із різних країн світу.