Набір до поліції Херсонщини: посади слідчих, оперуповноваж. та молодшого складу

У Головному управлінні Національної поліції в Херсонській області заступник начальника ГУНП Олександр Прокудін та начальник Управління кадрового забезпечення Микола Кучерявий провели брифінг щодо правил набору до поліції на вакантні посади слідчих, оперуповноважених та молодшого складу. Всього лави поліції мають поповнитися 90 новими співробітниками. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Херсонської області.

Олександр Прокудін повідомив присутнім журналістам, що за відбір кандидатів на службу відповідатиме створена в ГУНП поліцейська комісія, до складу якої увійшли також представники громадськості. Комісія буде об’єктивно оцінювати професійний рівень та особисті якості кожного поліцейського, відповідність їх посаді та подальші перспективи у службі.

Поліцейська комісія ГУНП в Херсонській області визначила, що до органів та підрозділів поліції області необхідно набрати 30 слідчих, 30 оперуповноважених та 30 працівників молодшого складу поліції. Конкурс розпочинається 16 січня.

– Відбір до поліції відбуватиметься за новим принципом – принципом прозорості. За цим стежитиме поліцейська комісія. Подати свої заявки можуть всі громадяни, які відповідають визначеним вимогам. Але на кандидатів чекає дуже серйозний відбір, тому що вони будуть працювати за новими стандартами, – зазначив заступник начальника ГУНП Олександр Прокудін. – Відбір включатиме кілька етапів. Крім профільних перевірок та тестування, ми будемо оцінювати фізичну підготовку та психологічні якості людини.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, а також основні вимоги до кандидатів на посади, будуть найближчим часом опубліковані на офіційному веб-сайті ГУНП в Херсонській області.