На Херсонщині стартував благодійний фестиваль «Чорноморські ігри»

Вчора,27 липня, у Скадовську розпочався XVI Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські ігри», який триватиме три дні.

Херсонщина вітає «Чорноморські ігри»

Цього року для участі зареєструвалися 563 конкурсанти. Після двох відбіркових турів до півфіналу пройшло 50 вокалістів і вокальних груп віком від 6 до 16 років, які боротимуться за перемогу.
Оцінювати виступи учасників буде журі, до складу якого увійшли відомі фахівці музичної індустрії та мас-медіа, а саме: Народний артист України Олександр Пономарьов, член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Валентин Коваль, композитор та продюсер  Руслан Квінта та інші.

На початку фестивалю ведучий зачитав лист-вітання учасникам «Чорноморських ігор» від дружини Президента України Марини Порошенко, в якому йшлося про важливість такого заходу для підростаючого покоління українців.

Засновник фестивалю Микола Баграєв поділився: «У цьому році «Чорноморським іграм» 16 років, це як випускний клас. Ми продовжуємо нашу історію і бачимо свою місію в тому, щоб допомагати діткам. Цей фестиваль є чудовим майданчиком для реалізації творчих амбіцій наших конкурсантів. Юні таланти мають змогу тут набратися досвіду, відвідати майстер класи українських зірок і відчути себе справжніми поп-виконавцям. Вражає високий рівень підготовки учасників. Вважаю, що у нас найталановитіші діти. Хочу побажати всім удачі та перемоги».

Привітав учасників фестивалю і голова Херсонської обдержадміністрації Андрій Гордєєв, який минулого року разом з обласною радою підтримував відродження «Чорноморських ігор».

«Казка на березі Чорного моря продовжується! І найбільше задоволення для дорослих – бути причетними до здійсненя мрій наших дітей. Ми раді, що минулого року «Чорноморські ігри» дали нам двох зірочок – Лізу Волощенко та Ярослава Рогальського. Ми сподіваємося, що цьогорічний фестиваль подарує нам ще таких зірочок. Готуємо для них стартапи, щоб вони могли краще розвиватися. Бажаю учасникам не розгубитися, зібратися і максимально розкритися. А від журі очікуємо достойну оцінку. Ми вболіваємо за херсонських дітей!»- наголосив Андрій Гордєєв.

У перший день для учасників і глядачів фестивалю виступали колишні випускники «Чорноморських ігор» -АLYOSHA, Тіна Кароль, ТаmеrlаnAlena.
Наступні два дні «Казка на березі Чорного моря» обіцяє бути не менш насиченою, адже на черзі фінал та боротьба за Гран-прі.

Автор: Гуськова Елеонора, сайт Херсонської ОДА