На Херсонщині стартував туристичний сезон. Нова Каховка чекає на гостей (Відео)

 

Нова Каховка пропонує почати знайомство з Південною Україною з нашого мальовничого міста, яке є перлиною України на берегах Низового Дніпра, розташоване на колишньому правому крилі легендарного Каховського плацдарму.

Заснування міста пов’язане з унікальною спорудою – Каховською ГЕС – яка є самобутньою візитівкою Херсонщини. Неповторність міста підкреслюється своєрідною архітектурою 50-60-х років минулого століття, літнім театром, центральною площею міста з архітектурним ансамблем, центром якого є Палац культури, будівлями музею історії міста та картинної галереї, адміністративною будівлею, в архітектурі якої простежуються мотиви стародавніх міських ратуш, а шпиль, що увінчує вежу над головним входом, видно майже з усіх куточків міста.

Крокуючи вулицями можливо познайомитись з експозиціями під відкритим небом – «Кам’яними вишиванками» Григора Довженка, – які є найціннішим скарбом Півдня України і виконані в техніці різьблення по сирому тиньку.

Нова Каховка гостинно приймає всіх охочих доторкнутися до мистецтва, яке представлене фестивалями «Новокаховська Масниця», «Дзвонкова криниця», «Смарагдове місто», «Чумацький шлях», конкурсами, культурно-мистецькими заходами, які  проходять у міському Палаці культури та інших культурних майданчиках міста.

Територією сімейного відпочинку у Новій Каховці є парк культури та відпочинку ім. С. М. Фалдзинського, в якому «Містечко атракціонів» подарує радість дітям, «Казкова діброва» стане приводом доторкнутись до природи, відвідати міні-зоопарк, пригоститись, або просто відпочити від міської метушні, а набережна Дніпра з тисячею джерел занурять у прозору блакить найпотаємніші куточки душі.

До Вашої уваги розважальні заклади: ТРК «Прем’єр», яхт-клуб «MAXIM MARINE», «Катрін»; бази відпочинку: «Славутич», «Находка», «Рибацький хуторок».

Міський стадіон «Енергія», який з моменту заснування є колискою олімпійських чемпіонів, радо приймає на своїх теренах гостей та учасників спортивних змагань різного рівня.

Славу місту приносить  ПАТ «Дім марочних коньяків «Таврія», що є безсумнівним брендом Нової Каховки. Різноманітні марки вин та коньяків, які виготовлені новокаховськими виноробами, неодноразово відзначені медалями та визнані кращими не тільки в Україні, а й за кордоном.

Тож приїздіть до Нової Каховки та відчуйте дух мистецького життя і радість від повноцінного відпочинку найпотаємніших куточків душі! До зустрічі в наймолодшому місті на Херсонщині, в Новій Каховці!