На Херсонщині проводять перевірку стану захисних споруд

ykruttyaЯк інформує прес-служба Головного управління ДСНС України в Херсонській області, з лютого по березень на Херсонщині триватиме перевірка стану готовності захисних споруд.

Так, 30 січня під час наради в Херсонській облдержадміністрації розглядалось питання щодо технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту області. Перший заступник начальника Головного управління ДСНС області полковник служби цивільного захисту Олександр Рудницький під час виступу зазначив, що Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 січня № 48-р «Про надання дозволу на проведення перевірок щодо дотримання вимог законодавства у сфері цивільного захисту» з 2 лютого з метою підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації, запобігання їх виникненню починаються перевірки стану готовності захисних споруд. Вся робота буде спрямована на виконання поставленої задачі –  здійснення  перевірок усіх захисних споруд області протягом лютого та березня поточного року.

При перевірках приділятиметься увага щодо приведення захисних споруд до готовності згідно з Методичними рекомендаціями, а саме: належний санітарний стан приміщень; наявність нар і лавок для розміщення людей, з врахуванням збереження максимальної місткості захисної споруди; наявність необхідного запасу медикаментів, продуктів, баків з питною водою тощо.

Також у ході наради прийнято рішення щодо необхідності у найближчий час провести тренування з дітьми у дитячих садках та загальноосвітніх закладах  області з евакуації  у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій.