На Херсонщині – туристичний бум (Фото, відео)

Пов’язане зображенняПопри скептичне ставлення деяких громадян до українських курортів, Херсонщина вже котрий рік поспіль переживає туристичний бум. Про це повідомляє кореспондент NK-Online.tv.

Вже станом на кінець липня заповненість готелів на херсонських курортах складала 92-100%. При цьому українці цього року віддають перевагу комфорту, хоч він і коштує, ясна річ, дорожче: за словами готельєрів, найперше були заброньовані саме номери класу “люкс”. Українці також надають перевагу тим готелям та котеджам, на території яких є басейни.

https://www.instagram.com/p/BXsV9rZgpzg/

Станом на 1 серпня Херсонщину вже відвідали 3,1 мільйона туристів.

Фотографії переповнених пляжів постять у соціальних мережах користувачі. Звичайно, як завжди, шаленої популярності набули Генічеськ та Арабатська Стрілка.

Це й не дивно. Адже Арабатська Стрілка славиться своїми природніми багатствами. Туристи радо відвідують гарячі джерела та унікальні солені озера, що знаходяться недалеко від основних курортних точок.

View this post on Instagram

Ребята соль набирают. Мы когда ехали тоже планировали набрать себе немножко. Но почему-то решили, что она должна быть уже сухой и просто бери себе да ладошками нагребай. Но нет. Все сырое и обязательно нужно брать с собой лопатку и конечно же учесть, что влажная соль -очень тяжёлая. . . . #Ukraine #ukraine_blog #photoukraine #lifeofadventure #seasalt #all_shots #nofilter #travelingram #traveling #travel #travelpic #longwalk #приозерне #генічеськ #україна #солонеозеро #кудипоїхати #дещоцікаве #подорожукраїною #історії_вдалих_невдач #розовоеозеро_bm

A post shared by Саша (@backmanil) on

Окрім того, цього року на Арабатській Стрілці відкрився аквапарк. Там, до слова, також ніде яблуку впасти. Користувачі соцмереж розповсюджують фото черг у касу аквапарку та натовпу туристів всередині.

Також дуже популярним на Арабатській Стрілці став Кайтсерфінг. Різкі потоки повітря, що формуються на Азовському морі, дозволяють насолодитися екстремальним видом спорту на повну. Та й фотографії виходять просто надзвичайні!

По-справжньому безлюдними не були навіть ті місця, які ми звикли вважати такими. Наприклад, на острові Джарилгач цього літа важко відчути себе Робінзоном.

https://www.instagram.com/p/BXtEW2Kgffd/?taken-at=228635560864508

Та чи не найбільшої популярності цього року набув Залізний Порт.

https://www.instagram.com/p/BXNp-_JgO-z/?tagged=%D0%B6%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D1%8B%D0%B9%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82

 

Чисте море, свіже повітря, смачна їжа, сервіс, що стає кращим з кожним роком – що ще потрібно для якісного відпочинку?

Цього літа Херсонщина очікувала 3,5 мільйонів туристів. Що ж, подивимося, можливо, ці очікування навіть вдасться перевершити…

Нагадаємо, минулого літа Херсонщина теж прийняла мільйони туристів.