На Херсонщині урочисто відзначили День медичного працівника

Традиційно, у другу неділю червня своє професійне свято відзначають люди, які обрали для себе найповажнішу і найвідповідальнішу професію — медичний  працівник. Саме від їх професіоналізму, відповідальності і гуманізму залежить життя людини. Щороку, в день професійного свята, вони чують на свою адресу  слова подяки. 

Вчора, 14 червня, велика святкова програма, до Дня медичного працівника, відбулася в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша. Актори театру доклали чимало зусиль, аби створити гарний настрій усім,  хто завітав на свято — гарні пісні та яскраві танцювальні композиції, які вони представили на розсуд глядачів не залишили байдужим нікого.

Привітав присутніх зі святом від імені очільника області та від себе особисто заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь.

«У переддень свята висловлюю всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я. Упевнений, що і надалі Ви гідно нестимете високе звання медичного працівника. Зі словами вдячності звертаюсь  сьогодні і до наших  ветеранів медичної служби та ветеранів війни, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали задля зцілення людей», – наголосив Андрій Балонь та побажав всім міцного здоров’я на довгі роки, родинного тепла, творчої наснаги та нових успіхів у благородній справі.

Традиційно, кращих представників медичної галузі вітали та нагороджували почесними грамотами і подяками. Так, за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров’я населення області, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня медичного працівника від голови обласної державної адміністрації було вручено 4 Почесні грамоти та 3 Подяки.

Звертаючись до своїх колег, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко  зазначив,  людина, яка прийняла єдине правильне рішення стати медичним працівником — це дуже добра і чуйна людина, яка готова на самопожертву, тому що по-іншому працювати медиком просто неможливо. Віктор Короленко привітав зі святом усіх медичних працівників — від чергових на прохідній лікарні до головного лікаря, побажав усіляких гараздів їм та їх родинам.

Окремо лунали вітання на адресу тих медичних працівників, які  в цей святковий день, рятують найцінніший скарб — людські життя.

Свято завершилося, проте його атмосфера ще надовго залишилася у серцях медичних працівників.

Автор: Кухта Надія, сайт Херсонської ОДА