На Херсонщині вибори в ОТГ завершилися несподіваним результатом

ВО «Батьківщина» повністю програла вибори голів ОТГ та не сформує за результатами виборів більшість. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив Тарас Бузак.

“Нарешті з’явилась можливість написати про перші вибори у двох ОТГ на Херсонщині. Це Виноградівська (Олешківський район) та Горностаївська (Горностаївський район) громади. Впевнено перемогли діючі голови: Виноградівський та Горностаївський. Перемогли переконливо!

Виноградівська ОТГ – Шматенко Сергій Вілійович, самовисуванець – 76,75%, Горностаївська ОТГ – Ляхно Дмитро Валерійович – 48,5%. Представники Батьківщини програли ці змагання.

По депутатах: Виноградівська сільська об’єднана територіальна громада Олешківсього району – всього 26 мандатів, з них: самовисуванці – 13, ВО «Батьківщина» – 10, ПО «Аграрна партія» – 1, УКРОП – 1, «Наш край» – 1.

Також можна констатувати програш партії, яка виступає проти децентралізації (але приймає участь у виборах) та постійно волає про геноцид села.

Горностаївська селищна об’єднана територіальна громада Горностаївського району – всього 26 мандатів, з них: ПО «Аграрна партія» – 11, ВО «Батьківщина» – 5, БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» – 5, самовисуванці – 5. Переконлива перемога представників Аграрної партії.

Зазначу, що депутатом Горностаївської ОТГ став син першого заступника голови облради Ілля Зеленчук, який переміг у селі Ольгиному разом з представницею партії БПП «Солідарність».

Явка на виборах була досить високою 40-45%.”