В Новій Каховці відкриють навчально-практичний центр

На Херсонщині відкриють сучасні навчально-практичні центри, де навчатимуться робітничим професіям. Про це написав у Фейсбук Євген Криницький, директор Департаменту освіти, науки та молоді ОДА.

«Цього року за підтримки Уряду ми відкриваємо два нових сучасних навчально – практичних центри зі спеціальності “електрогазозварник” та “електромонтер, електромонтажник”. А за кошти обласного бюджету – шість навчально – практичних центрів з професій: швачка, сантехнік, тракторист», написав він.

Відповідно до Наказу Міносвіти, два нові сучасні центри будуть створені на базі Херсонського професійного суднобудівного ліцею (електрозварник) та на базі ПТУ №14 у Новій Каховці (електромонтер), повідомляє ПІК.

Також на розгляд депутатів облради виноситься питання про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік. За пропозицією Департаменту освіти, науки та молоді, пропонується розподілити залишку коштів освітньої субвенції, що склався на рахунку облбюджету.

Зокрема, на створення навчально-практичного центру з професії «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» для державного професійно-технічного навчального закладу «Новокаховське вище професійне училище» – 500 тисяч гривень. Ще 500 тисяч гривень витратять на створення навчально-практичного центру з підготовки швачок та кравців в Олешківському професійному ліцеї.

На придбання сільськогосподарської техніки для ПТУ №22 у Великій Лепетисі та для Чаплинського професійного аграрного ліцею планують витрати по 4 млн гривень. Ще 10 млн гривень на придбання сільгосптехніки для Каховського професійного аграрного ліцею, і трохи більше 4 млн – для Іванівського професійного аграрного ліцею.