На Херсонщині з метою попередження пожеж у побуті рятувальники проводять рейди

У січні поточного року в населених пунктах та на об’єктах Херсонської області виникло 96 пожеж, внаслідок яких загинуло 19 осіб. Під час опалювального сезону основними причинами пожеж і загорянь є порушення правил користування пічним опаленням, газовими приладами, необережне користування побутовими електроприладами. Недбале поводження з вогнем під час куріння також призводить до пожеж і, як правило, загибелі курців. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.

www.dsns.gov.ua

З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та підвищення рівня обізнаності населення з питань безпеки, 1 лютого рятувальники провели профілактичний рейд на території Новозбурївської сільської ради Голопристанського району. Вогнеборці спілкувались з громадянами з питань дотримання правил безпеки у побуті, адже виникнення пожеж в оселях легше попередити. Громадян ознайомлювали з основними причинами виникнення загорянь у побуті та нагадали правила поведінки при виникненні надзвичайних подій і ситуацій. Основна увага під час бесід зверталася на правила користування пічним опаленням, газовими та електричними приладами. Під час рейдового відпрацювання рятувальники вручали  листівки та памятки на протипожежну тематику.

Шановні громадяни! Служба порятунку рекомендує вам обігріватися безпечно! Не куріть у ліжку, слідкуйте за працюючими електрообігрівальними приладами, пильнуйте за дітьми, щоб їх пустощі не стали причиною біди. При виявленні вогню чи запаху диму невідкладно дзвоніть за номером «101».