На Херсонщині з’явиться новий військовий полігон

У 2018 році розпочнеться проектування випробувального полігону для Повітряних сил “Олешківські піски” на Херсонщині. Про це заявив під час брифінгу заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил України полковник Олександр Чергінець. Подробиці наводить сайт “Набережна” з посиланням на Укринформ.
“Цього року також ми починаємо проектування випробувального полігону для Повітряних сил “Олешківські піски”, – сказав Чергінець.
Він додав, що замовником є командування Повітряних сил.
Крім того, полковник зазначив, що у 2018 році за планами відбувається розвиток полігонів “Широкий Лан” (Миколаївська область) та “Черкаське” (Дніпропетровська область), будівництво трьох гуртожитків і ремонт їдалень на Гончарівському полігоні (Чернігівська область).
Наш коментар: За радянських часів на військовий полігон ВПС Збройнних Сил, який був саме в пісках під Цюрюпинськом, на учбові бомардування прилетали навіть літаки Військово-Морської авіації з під Вологди… І все було добре: захисники Батьківщини тренувалися воювати, а патріоти підтримували владу в її намаганні протистояти всьому світу. 
Зараз все майже так само, тільки “патріоти” на перше місце ставлять збереження флори та фауни єдиної пісчаної пустелі в Європі, а вже потім зміцнення обороноздатністі держави. Щось в тому патріотизмі якось не так. Вам не здається?
Віктор Васильєв