На Херсонщині збудують 26 футбольних полів – Андрій Гордєєв

Суботник, який відбувся 8 липня на стадіоні “Освіта” у Херсоні, дав старт новому інвестиційному проекту, розрахованому на два роки. Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook очільник Херсонської області Андрій Гордєєв.

Зокрема, Губернатор повідомив: “Ми збудуємо 26 футбольних полів по всій Херсонській області. 13 з них завершимо вже цього року.”

За планами керівництва області, недобудову, розташовану на території дитячо-юнацької спортивної школи, буде відбудовано. У ній планується облаштувати конференц-зали і тренерські кімнати. Також на території КДЮСШ розпочалося будівництво ще одного спортивного майданчика зі штучним покриттям розміром 42 м х 22 м.

“У наших планах залучити до гри у футбол більше тисячі дітей. Хочу подякувати усім, хто прийшов сьогодні на суботник і попрацював разом з нами. Особлива вдячність Олексію Вадатурському за небайдужість до Херсонщини. Адже він є одним із спонсорів модернізації КДЮСШ. Також будівельні роботи на стадіоні “Освіта” виконуються за рахунок співфінансування з державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету,” – підкреслив пан Гордєєв.