На Херсонщині зловили 149 нелегалів

Міграційна служба Херсонської області здійснює постійний контроль за дотриманням правил перебування іноземців та осіб без громадянства на території України.

Про це повідомляє прес-служба УДМС України в Херсонській області.

З метою запобігання та протидії нелегальній міграції в області, а також притягнення порушників до відповідальності, працівниками систематично здійснюється перевірка місць масового скупчення людей:  вокзалів та автостанцій, навчальних закладів, продуктових та речових ринків, торгових майданчиків, гуртожитків та готелів.

Упродовж 9 місяців поточного року в області виявлено 149 нелегальних мігрантів.

Прийнято 143 рішення щодо примусового повернення іноземців з України,  6 – про добровільне повернення в країну походження , 5 осіб видворено в примусовому порядку, заборонено в’їзд в Україну – 8 особам.

За вересень місяць на території Херсонщини виявлено 18 нелегальних мігрантів, з них: 1- Вірменія, 1- Грузія, 1- Казахстан, 1- США, 1- Туреччина, 2- Узбекистан, 3 – Палестина, 8 – Росія,стосовно яких прийнято рішення про примусове повернення іноземців  з України.

За порушення іноземцями та особами без громадянства міграційного законодавства, накладено штрафів на суму понад 250 тисяч гривень.

З початку року іноземцям оформлено 175 посвідок на тимчасове та 598 – на постійне проживання в Україні, 325 особам продовжено термін перебування в Україні, надійшло 130 матеріалів щодо оформлення запрошень іноземцям на отримання візових документів для в’їзду в Україну.

В зв’язку зі зміною порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, Управлінням Державної міграційної служби Херсонщини з червня місяця видано іноземцям та особам без громадянства 280 спеціальних дозволів для в’їзду в АР Крим та виїзду з неї, 16 осіб отримали відмову в оформленні документа.

Робота по протидії незаконній міграції в області триває постійно, працівниками міграційної служби вживаються можливі заходи боротьби з нелегальними мігрантами згідно із законодавством.