На Херсонщині змінено тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами

avtovokzal

В Херсонській області змінено тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в міжміському та приміському внутрішньообласному сполученні.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Згідно з пунктом 12 додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (зі змінами і доповненнями), керуючись статтею 6, пунктом 3 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

  1. Встановити тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в міжміському та приміському внутрішньообласному сполученні в межах Херсонської області за 1 км проїзду пасажира в розмірах:

1) 0,40 грн – в автобусах, які за своєю конструкцією та обладнанням пристосовані для міжміських перевезень, поза проходом не мають місць для стояння і в яких можна перевозити пасажирів, що стоять у проході, на короткі відстані;

2) 0,40 грн – в автобусах, які за своєю конструкцією та обладнанням пристосовані для приміських перевезень, мають місця для сидіння та стояння, забезпечують можливість переміщення пасажирів усередині автобуса.

  1. Тарифи на перевезення багажу, дозволеного до перевезення автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в міжміському та приміському внутрішньообласному сполученні в межах Херсонської області, встановлюються в розмірі до 10 (десяти) відсотків від вартості проїзду пасажира на автобусному маршруті.
  2. У тарифах на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в міжміському та приміському внутрішньообласному сполученні в межах Херсонської області не враховано податок на додану вартість, страховий платіж за обов’язковим особистим страхуванням від нещасних випадків на транспорті та автостанційний збір.