На Херсонщині знизилась кількість дорожньо-транспортних пригод

Як повідомляє Відділ комунікації поліції в Херсонській області, на Херсонщині упродовж 7 місяців цього року кількість дорожньо-транспортних пригод знизилась на 15% в порівняні з аналогічним періодом минулого року.

Так, за 7 місяців у 2017 році зареєстровано понад 2000 дорожньо-транспортних пригод. Протягом цього ж періоду у 2018 році сталося 1709 ДТП. Крім цього, на 19% зменшилась кількість ДТП з потерпілими – з 461 у 2017 році до 375 у 2018 році.

З метою посилення безпеки дорожнього руху, недопущення надзвичайних ситуацій та надання допомоги громадянам щоденно на автошляхах області працюють 16 нарядів поліції (стаціонарні пости та автодороги), 21 екіпаж груп реагування районних підрозділів поліції та 11 автопатрулів безпосередньо у курортних районах області.

Упродовж 7 місяців п.р. працівники районних підрозділів поліції області виявили та припинили понад 7100 порушень Правил дорожнього руху. Понад 1000 водіїв керували транспортними засобами у нетверезому стані.

Основними причинами ДТП залишаються: перевищення швидкісних режимів, керування транспортним засобом в нетверезому стані, порушення правил маневрування та порушення Правил дорожнього руху пішоходами.

Поліція Херсонщини звертається до водіїв транспортних засобів з вимогою неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху та бути уважними за кермом. Ні в якому разі не сідайте за кермо після вживання спиртних напоїв.