На інвестфорум “Таврійські горизонти” запрошено 800 учасників

29 – 30 вересня 2017 року  традиційно у місті Нова Каховка відбудеться Х ювілейний Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти».

Концепція заходу буде присвячена перспективам розвитку «зеленої економіки» в Україні, а також можливостям, які відкриваються на Херсонщині для втілення «зелених проектів».

Модель «зеленої» економіки передбачає економічне зростання у поєднанні з екологічною стійкістю. «Зелена» економіка створює робочі місця і стимулює економічний прогрес і одночасно знижує такі істотні ризики, як наслідки зміни клімату, зростання дефіциту водних ресурсів.

«Озеленення» економіки – це шлях до викорінення бідності та збереження природних багатств нашої країни.

В умовах ресурсної та енергетичної залежності України, яка сформована ситуацією, коли екологічно шкідливі технології використовуються на застарілих енергонеефективних підприємствах, саме поступова заміна «коричневої» індустріальної економіки на нову «зелену» як стратегічний пріоритет розвиту дає шанс забезпечити національну безпеку держави в найближчі десятиріччя.

Основним тематичними напрямками цьогорічного Форуму стануть питання щодо перспектив реалізації проектів на базі «зелених» технологій, виробництва «зеленої» енергії, еко-інновації в аграрному комплексі, а також розкриття туристичного потенціалу Херсонщини, новинки тур продуктів.

Організатори форуму вже розіслали запрошення  щодо участі у форумі більш ніж 800 гостям.

Джерело: сайт Херсонської ОДА