На міжнародних спортивних аренах ще неодноразово звучатиме гімн України на честь спорстменів з Нової Каховки

7 грудня відбулась звітно-виборча конференція  та нагородження переможців і призерів Всесвітньої літньої Гімназіади.

Учасників заходу серед яких були наші новокаховчани: Горелова Марія та Федоров Данило (студенти НКПЕТЛ, директор Карпенкова О.В.), вітали віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, міністр молоді та спорту Ігор Жданов, заступник міністра освіти і науки України, президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба, ректор НУФВСУ, президент Спортивної студентської спілки України Євгеній Імас, президент Міжнародної федерації учнівського спорту Лоран Петринка, інші почесні гості.

В’ячеслав Кириленко відзначив успіхи спортсменів і привітав із досягненнями, які були в році, що минає. Він наголосив на важливості здоров’я покоління, яке входить у доросле життя, зауваживши що це – радість для батьків, вчителів, всієї країни.

На значення Форуму звернув увагу міністр молоді та спорту Ігор Жданов, який висловив упевненість, що захід дасть новий поштовх для розвитку учнівського спорту України.

Міністр подякував тренерам, викладачам, вчителям за підготовку прекрасної молоді, яка завойовує перемоги на міжнародній арені, має видатні успіхи. Ігор Жданов, пыдкреслив, що на Всесвітній літній Гімназіаді українські спортсмени вибороли 39 золотих, 39 срібних і 34 бронзові нагороди. Загалом здобувши 112 медалей, наші юні співвітчизники посіли перше загальнокомандне місце.

Переконаний, що ви не зупинитесь на цих досягненнях, будуть у вас ще і універсіади, і Юнацькі Олімпійські ігри, і дорослі Олімпійські Ігри. Неодноразово звучатиме гімн України та здійматиметься наш прапор на міжнародній арені”, – зазначив урядовець. Ігор Жданов запевнив, що у розвитку учнівського та студентського спорту Міністерство є надійним партнером  МОНу, Комітету з фізичного виховання та спорту, Національного університету фізичного виховання і спорту України. “Будемо і надалі працювати разом, щоб наша молодь була розвиненою та здоровою”, – наголосив Міністр.

Міський голова Коваленко В.І., відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради (Таран Н.М.) від усього серця вітають Горелову Марію та Федорова Данила та їх тренерів Піскунова В.Ю та Каратуна І.А. Своєю перемогою ви доказали, що недаремно отримуєте щорічну стипендію з міського бюджету. Не залишайтесь на досягнутому результаті. Вперед і тільки вперед до нових спортивних звершень та перемог.