На морському узбережжі Херсонщини починають роботу поліцейські станції

З 10 червня на Херсонщині офіційно стартує курортний сезон. В зв’язку з цим додатково розпочинають роботу 4 поліцейських станції. Відтепер мешканці та відпочиваючі на узбережжі Чорного та Азовського морів в населених пунктах Залізний Порт, Лазурне, Хорли та на Арабатській стрілці матимуть можливість більш оперативно отримати від поліції необхідну допомогу.

Щорічно влітку Херсонську область відвідують кілька мільйонів громадян. Відпочинок на морському узбережжі Херсонщини обирають як українці, так і жителі зарубіжжя. Тому за ініціативи керівництва обласного главку поліції для більш оперативного реагування на звернення громадян в прибережних населених пунктах, де розташовані бази відпочинку, розпочинають працювати 4 поліцейські станції: «Залізний Порт», «Лазурне», «Хорли», «Арабатська стрілка».

Готовність до роботи поліцейської станції «Залізний Порт» проінспектував начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області Артур Мєріков. Особовий склад вишикувався перед адміністративною будівлею, де розміщуються робочі кабінети поліцейських.

У вступному слові начальник обласного главку поліції Артур Мєріков привітав підлеглих, закликав ввічливо та толерантно ставитися до громадян та сумлінно виконувати свої професійні обов’язки. Зокрема, Артур Мєріков звернув увагу поліцейських на проведення профілактичної роботи щодо недопущення правопорушень, попередження скоєння злочинів та їх розкриття.

Після цього поліцейські заступили до виконання службових обов’язків, а начальник поліції Херсонщини ознайомився з умовами, в яких працюватимуть підлеглі.

Станції працюватимуть в цілодобовому режимі. На щодобове чергування заступають працівники чергової частини, слідчо-оперативна група, здійснюється прийом громадян дільничним офіцером поліції. Також щоденно на охорону публічного порядку та безпеки громадян заступатимуть піші, авто та велопатрулі.

Шановні громадяни! Ви маєте можливість звернутися по допомогу до поліцейських станцій:

– «Лазурне» (смт Лазурне Скадовського р-ну, вул.Металургів, 3-А), тел. (05537) 3-03-01, (099) 62-22-432.

– «Залізний Порт» (с.Залізний Порт Голопристанського р-ну, вул.Шкільна, 43-Б), тел. (05539) 3-51-42, (099) 20-19-005.

– «Хорли» (с.Хорли Каланчацького р-ну, вул. Прикордонників, 4), тел. (095) 86-46-730.

– «Арабатська стрілка» (с.Генгірка Генічеського р-ну, вул. Набережна, 39), тел.  (095) 86-02-295.

Відділ комунікації поліції Херсонської області