На наших дорогах навіть на “євроблясі” треба їздити потихеньку

11 квітня автору довелося побачити цікаву ситуацію, яка мала місце на відрізку автодороги державного значення М-14 Відень-Одеса-Мелітополь-Новоазовськ напроти площадки перед бувшою автозаправкою. Зібралася ціла купа доволі «крутих» автомобілів, серед них було два авто поліції. З’ясувалося, що сталося дрібне ДТП за участю двох машин на «євробляхах». Рухаючись по дорозі, вони вскочили у ями (яких вистачає на цій ділянці) на дорозі. В однієї з них полетіла передня стійка. Галасливі «євробляхери» швидко зібрали «своїх» і почали мітингувати щодо відповідальності місцевої влади за стан доріг у місті.

Поліціянти, що прибули на виклик для складання протоколу про ДТП, спробували розтлумачити «активним борцям за якість українських доріг для їзди по ним євромашинами», що це дорога не міського підпорядкування, і навіть не обласного, а державного значення. Тільки цей її шматочок (від греблі ГЕС до Маячанського переїзду) проходить по території міста Нова Каховка.

Тільки після приїзду другого екіпажу «бляхери» зрозуміли, що галас у даному випадку нічого не вартий і, відмовившись від висування претензій місцевій владі, поїхали за своїми справами… Бо претензії щодо  стану цих доріг треба висувати так далеко та так високо, що навіть з їхніми “бляхами” домогтися відшкодування збитків буде дуже проблематично.

Віктор Васильєв, фото автора