На Новий рік новокаховчани купуватимуть рівненські ялинки

650 ялинок до новорічних свят перевезли у Нову Каховку Херсонської області. Дерева виростили у Костянтинівському лісництві, що на Саарненщині. На продаж підготували ще 1000 дерев. Частину з них продадуть на сході України, – пише “Четверта влада”.

За словами лісничого Олега Зарви, останнім часом великим попитом користуються дерева із закритою кореневою системою – у горщиках. Адже на новорічно-різдвяні свята ці дерева вбирають, а після цього їх висаджують у відкритий грунт. Тож лісівники на продаж підготували 1000 таких дерев. Частину із них продають у павільйоні на території лісництва, решту повезуть у інші області – Харківську, Дніпропетровську, Херсонську та Миколаївську.

Таке маркування лісових красунь свідчить про те, що дерево вирощене та продається легально

– До споживача поступають вже чіповані ялини та сосни. Чіп – це набір символів, котрі можна ввести в Інтернет та дізнатися, де було вирощене дерево – область, підприємство, лісництво. Цьогорічні чіпи матимуть яскраве помаранчеве забарвлення. Це зроблено для того, аби його можна було побачити пізно ввечері на дереві. Адже здебільшого люди купують новорічні дерева тоді, коли повертаються із роботи додому,– розповідає лісничий Олег Зарва.