На підприємстві «Херсонські магістральні електричні мережі» відбулися пожежно-тактичні навчання

P1110438

Вчора, 20 серпня, 17-ю державною пожежно-рятувальною частиною були проведені сумісні протипожежні навчання по гасінню пожежі трансформатора типу АТ-3 на ДП «Національна енергетична компанія «Міненерго» ВП «Херсонські магістральні електричні мережі» з обслуговуючим персоналом підприємства згідно графіку тренувань на 2015 рік.

Про це повідомляє провідний інспектор Новокаховського МВ ГУДСНС України у Херсонській області лейтенант служби ЦЗ Мирошниченко О.В.

За задумом на пульт зв’язку 17-ї Державної пожежно – рятувальної частини надійшло повідомлення про загорання трансформатора за адресою м. Нова Каховка, вул. Букіна 1, на місце виклику було відразу відправлено І відділення у складі 4 чоловік на АЦ-40.

P11104382

Силами чергового караулу пожежу було швидко локалізовано і ліквідовано. В ході навчань було відпрацьовано дії обслуговуючого персоналу на випадок пожежі та ознайомлено з тактико–технічними характеристиками пожежного автомобіля та аварійно рятувального обладнання, яке знаходиться на озброєні в частині.