На сайт Нова Каховка Online здійснюються DDoS-атаки

NK1Інформаційна війна триває. З часів Революції Гідності і початку сумних подій на теренах нашої держави українські онлайн-ЗМІ піддаються потужним атакам хакерів і ботів. Цими днями з такою проблемою зіткнувся сайт Нова Каховка Online.

Вже декілька днів поспіль сайт перевантажений сторонньою активністю, тому часто він був недоступний для відвідувачів декілька хвилин і навіть годин. Окрім того ускладненим був процес публікування новин. Технічна служба сайту весь час стримувала агресивну поведінку небезпечних “відвідувачів” всіма доступними засобами, а також проводила деяке удосконалення безпеки, проте найбільша активність ботів таки була помічена вчора, 21 квітня.

Хочемо попросити вибачення за це перед нашими читачами, а також запевнити, що ми робимо все можливе для поновлення стабільної роботи сайту. Хоча й не можемо гарантувати, що спроби атакувати ресурс не розпочнуться знову.

Впевнені, що разом з вами зможемо подолати агресію й надалі об’єктивно висвітлювати новини Нової Каховки, Херсонщини та цілої України.

Бажаємо здоров’я і добра як нашим шанувальникам, так і недоброзичливцям!