На сайте президента начали сбор подписей за назначение губернатором области Бориса Силенкова

Херсонцы начали сбор подписей за назначение губернатором области Бориса Силенкова

Вчера, 19 февраля, на сайте президента Украины зарегистрировали петицию «Про призначення голови Херсонської обласної державної адміністрацї», – пишет Херсон ОНЛАЙН.

Зарегистрировала петицию один из членов команды Силенкова на минувших местных выборах Валентина Ивановски.

В документе предлагается назначить губернатором Бориса Силенкова, который уже возглавлял Херсонскую ОГА с 2005 по 2010 год.

Петиция зарегистрирована сегодня. Ее текст:

Шановний пане Президент!

З жовтня 2015 року Херсонська обласна державна адміністрація функціонує без голови адміністрації.

У своїй передвиборчій компанії ви заявляли при прозоре і публічне призначення голів державних адміністрацій з врахуванням думок мешканців областей та районів.

Але так не відбувається, і тривалий час з невідомих підстав, йдуть якісь незрозумілі для Громади області зволікання у призначенні голови Херсонської обласної державної адміністрації, що негативно впливає на розвиток області і соціальну економічну обстановку.

У зв’язку з агресією Росії, Херсонська область набула «особливого» статусу прикордонної до агресора області.

Така «особливість» потребує мобілізації усіх чинників для утримання обстановки в області як стабільної для економічного та соціального розвитку.

Попри це, така «мобілізація» в області є недостатньою. Економічний стан області є маже найнижчим в Україні, збільшуються випадки дестабілізації безпеки в області.

Мешканці області все більше активізуються на протистояння з владою, виходять на мітинги з вимогами вирішення проблем їх життя в області.

Така ситуація в області є загрозливою .

А тому вимагаємо невідкладно призначити голову Херсонської обласної державної адміністрації, та врахувати нашу думку щодо претендента на цю посаду.
Ми вважаємо, що найкращою кандидатурою на цю посаду є Сіленков Борис Віталійович.

Саме ця людина, яка має значний досвід управління областю, має успішну практику такого управління, має глибокі професійні знання з управління та економіки регіону, має тверду і зважену позицію «дипломатії» і співпраці з усіма суб’єктами політичних і ділових кіл, має повагу значної кількості мешканців області та ділової спільноти, здатна кардинально змінити діючу «заскорузлу» систему управління областю на прогресивну та перевести область на процеси сталого розвитку.

Вимагаємо відійти у призначенні від позицій «політичної доцільності» і дослухатися до мешканців області, та призначити на посаду голови Херсонської обласної державної адміністрації Сіленкова Бориса Віталійовича».

Напомним, Силенков возглавлял Херсонскую ОГА с 2005 по 2010 год.

Пока петицию подписали 11 человек из необходимых 25 тысяч.

До конца голосования остается 90 дней.