На строкову службу в Україні призвуть більше 15 тисяч осіб

В Україні з 2 квітня розпочинається весняний призов на строкову військову службу, який триватиме до кінця травня. Про це заявив начальник Головного управління персоналу – заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України Артур Артеменко, передає УНН.

На строкову службу в Україні призвуть більше 15 тисяч осібЗгідно з рішення уряду, у квітні-травні до Збройних сил та інших військових формувань України для проходження строкової військової служби буде відправлено 15 190 осіб. Із них до Збройних сил України – 8 990 осіб, Державної спеціальної служби транспорту – 1 000 осіб, Державної прикордонної служби – 1 200 осіб, Національної гвардії України – 4 000 осіб.

“Призовні комісії всіх рівнів розпочнуть свою роботу з 2 квітня та завершать її 31 травня. 61,6 млн грн обсягів видатків на призов планується перерахувати до 6 квітня в усі комісії”, — сказав Артеменко.

Максимальну кількість призовників (1 520) планується набрати в Дніпропетровській області, а мінімальну (255) — у Закарпатській.