“На своїй землі – ми щасливі діти!”. Фоторепортаж зі святкування Дня захисту дітей

Про початок літа, як завжди, нам нагадує дитячий сміх і жвава метушня, що супроводжує Міжнародний день захисту дітей. Цьогорічне святкування 1 червня вкотре продемонструвало, що в Новій Каховці зростають талановиті й розумні діти, за якими наше майбутнє.Від самого ранку малечу чекали розваги, конкурси, ігри, естафети. Дітвора взяла участь у традиційному щорічному конкурсі малюнків на асфальті. А далі всіх – концерт у Літньому театрі.

Зі святом та, напевно ще більшою дитячою радістю – початком літніх канікул, присутніх привітали міський голова Володимир Коваленко та начальник служби у справах дітей Оксана Поповиченко. «Сьогодні ми намагаємося робити усе для того, щоб кожна дитина могла проявити себе і в творчості, і в навчанні, і в спорті. Зичу всім забезпеченого, щасливого життя та безтурботного дитинства. Нехай батьки завжди бачать своїх дітей тільки щасливими та усміхненими», – наголосив мер.

-Дорогі батьки, сьогодні і ваш день – Всесвітній день батьків.  Вам – особливі вітання, за любов, піклування, безсонні ночі, –  підкреслила  Оксана Поповиченко. – Вітаю всіх усиновителів, опікунів, прийомних батьків, усіх, хто взяв у родину дитину, бо кожна дитина має право на захищене і щасливе дитинство. Щиро дякую  всім дорослим, які щодня захищають права дитини навчають, лікують, охороняють, опікують, виховують. Зі святом вас! А малечі  зичу набратися якомога більше сил за літо, підрости, засмагнути, аби бадьорими і повними енергії повернутися до навчання. 

Вітала малечу і голова громадської ради  Лариса Житченко, яка  входить до складу  оргкомітету  міжнародного конкурсу «Дніпро – ріка дружби». Під  егідою  фестивалю  щорічно проходять заходи до дня захисту дітей у  містах, розташованих на Дніпрі – Запоріжжі, Дніпрі, Мінську та Новій Каховці. Оргкомітет фестивалю в особі Лариси Миколаївни та міського голови  нагородив   переможців цьогорічних конкурсів, лейтмотивом якого були казки Г. Х. Андерсена.

За свої старання й творчість дипломи отримали: директор Дитячої школи мистецтв  Галина Ходос та учні художнього відділення: Новікова Вікторія, Чайковська Уляна, Брагіна Ангеліна, Віздівашець Анастасія, Конопіхіна Софія;  учениця Дніпрянської школи  Крамаренко Катерина,   керівник театрального гуртка «Посмішка» БДТ  Ольга Ганжа; родина Климак Аліси (дс «Казка»), яка є також вихованкою Будинку дитячої творчості, родина Кондратович Єлизавети,  вихованки ясел-садочка №7 «Ромашка». Також нагороди отримали ясла-садок «Колобок» Дніпрянської селищної ради і завідуюча бібліотекою  №2 Вікторія  Гуменна –  за лялькову виставу «Чарівний ланцюжок казок».


Усі переможці отримали  безкоштовні квитки на атракціони від КП “Парк  культури та відпочинку” (Ніна Іванова), а також морозиво від спонсора  свята, члена громадської ради,  голови міжнародного дитячого благодійного фонду “Дитяче майбутнє” Сергія Скорика.

Ну, а далі – захоплююче творче дійство, по завершенню якого  солодкі подарунки від МБФ «Дитяче майбутнє» отримали усі, хто взяв участь у концерті.