На «Таврійських горизонтах» очікують близько 300 гостей з-за кордону та України

Сьогодні, 08 вересня, під головуванням очільника облдержадміністрації Андрія Путілова пройшло чергове засідання організаційного комітету з підготовки та проведення щорічного Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток». Форум пройде 25 вересня 2015 року у місті Нова Каховка.

За словами заступнику директора Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму і курортів обладміністрації Анаіт Ованесян, на сьогодні підготовлено та направлено 645 запрошень на Форум.

Очікується прибуття, зокрема,  великих делегацій з Італії, Грузії, Туреччини, які дуже зацікавлені в інвестуванні в область.

«Наразі відбувається реєстрація учасників, на даний момент зареєстровано 47 учасників – це виключно представники іноземного бізнесу або міжнародні інвестиційні та фінансові організації. Ми очікуємо, що на Форумі буде близько 300 гостей із за кордону та України», – зазначила Анаід Ованесян.

Також заступник голови Департаменту додала, що вся організаційна і технічна частина для проведення Форуму виконана.

Спеціально для Форуму був створений новий фільм про можливості області, який лаконічно, але інформативно розповість гостям про всі переваги і можливості інвестування в Херсонщину. Розроблений інвестиційний паспорт, який буде розповсюджуватися серед гостей Форуму.

Окрім того, будуть представлені масштабні інвестиційні проекти, які об’єднують в собі не тільки певну ділову вигоду, але й великий соціальний та інфраструктурний потенціал розвитку.

Заплановано підписання меморандуму з керівником нової грантової програми  USAID для розвитку малого та середнього підприємництва «Лідерство в економічному управлінні містом».

«Дуже важливо, щоб ми продемонстрували гостям Форуму, що ми маємо значний потенціал. Вони повинні зрозуміти, що ми готові розвиватися та співпрацювати», – наголосив Андрій Путілов.

Нагадаємо, було визначено 4 робочих напрямки (робочі секції), які будуть служити платформою для ділового спілкування для зацікавлених у співпраці представників бізнесу:

1. Панельна дискусія: «Розвиток туристичної індустрії Херсонщини»
2. Круглий стіл: «Експортний потенціал сільське господарство, промисловість, послуги»
3. Панельна дискусія: «Використання енергоефективних технологій»
4. Круглий стіл: «Формування громадської платформи розвитку за міжнародними принципами».