На території Новокаховської об’єднаної громади триває весняна толока

Кожного року напередодні Великодніх свят мудрі господарі завжди намагаються привести до ладу і впорядкувати після зимової сплячки своє господарство, зробити затишними і чистими свої оселі, і таким чином прибрати зайве  і очистити свої думки і серця.

Тож, цьогоріч за розпорядженням міського голови Новокаховської міської ради стартувала щорічна всеукраїнська акція “За чисте довкілля”, мета якої – забезпечення на території громади чистоти і порядку, щоби підвищити рівень благоустрою територій населених пунктів.

Завітайте до Райського будинку культури! Там панує чистота і порядок. Навіть сонечко допомагало плідній і завзятій роботі колективу клубу на чолі зі своїм молодим і активним директором Ольгою Артюх. Тополівський будинок культури і його керівник Тетяна Хавич також не відстають: дружньо, натхненно, з гарним настроєм і задоволенням довели до ладу довколишню територію.

 

Завзято розчистили землю від бур’янів та листя, розпушили землю, висадили квіти, побілили деревця та бордюри. Було важко, робота кипіла з самого ранку і до вечора, але гуртом все легше виходить, тим паче, гарного настрою додавали пісні і жарти. Ось так, жартуючи, навіть творчо, колективи привели до ладу підпорядковану їм територію, щоб дихалося легше, щоб мріялося частіше, щоб було приємно і дорослим мешканцям, і малечі, і гостям. Куди не кинь оком – замилуєшся.

Тож долучаємось усі до цієї дійсно життєво-необхідної акції  чистоти і відродження!