На Великдень в Новій Каховці відбулась міжконфесійна молитва

P1070171

Вчора, 1 травня, вся Україна святкувала найбільше християнське свято – Воскресіння Христове. З цієї нагоди В Новій Каховці, за ініціативою Асоціації християнських церков Таврійського краю, на площі перед кінотеатром «Юність» відбулась міжконфесійна святкова молитва за Україну.

Провівши урочисті богослужіння в своїх храмах, представники різних церков міста зібрались разом, аби вітати один одного та усіх новокаховчан зі святом Великодня, проголошувати міжконфесійне взаєморозуміння, разом молитись Богу за мир і благополуччя для України та Нової Каховки.

Так, участь у заході взяли священнослужителі Церкви Різдва Христова, Свято-Андрієвського храму, Першої церкви християн віри Євангелської, церкви «Слово віри», Лютеранської церкви та інших.

P1070173

Привітати новокаховчан з Великоднєм на міжконфесійну молитву завітав також міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко: «Є велика кількість різних свят і лише свято Христового Воскресіння є символом, а найголовніше надією кожної людини, що вона може прожити добре життя. Останніми роками ми відклали від себе багато персональної відповідальності за те якими ми є, за те, що відбувається навколо нас. Вже давно треба зрозуміти, що ми всі несемо спільну відповідальність за Україну. Кожен громадянин повинен піклуватись за ту землю, на якій народився, на якій живе. Тоді в нашій країні, в наших містах буде порядок і нормальне життя і тоді над нами буде особливе Боже благословення. Христос воскрес!»
P1070166 P1070167P1070192 P1070181 P1070190