На виконкомі: емоції – в сторону, лише конструктив 

Сьогодні, 29 березня, відбулося планове засідання, на якому розглянули більше 30 питань. Серед основних, що стосувалися щоденної життєдіяльності міста, дуже емоційним виявилося обговорення змін в освітній мережі.

Згідно нового освітнього законодавства, усі школи міста з часом стануть базовими, І-ІІ ступенів. Звісно, ті, які  нині мають статус спеціалізованих, втратять його. Окрім цього, досить гостро стоїть питання економії коштів на утримання закладів загальної середньої освіти, що працюють на території Новокаховської міськради. Водночас  окремої уваги сьогодні потребують інклюзивні класи, в яких навчаються діти з особливими освітніми потребами. Щодо вирішення цих проблем висловлювалися члени виконкому. В результаті попередній проект прогнозованого існування освітньої мережі було затверджено. Остаточного рішення слід чекати на початку нового навчального року 2018-19 р. р.

Наприкінці засідання міський голова Володимир Коваленко поінформував склад виконкому про те, що вступає в дію реформа медичної галузі. І питань щодо того, як вона буде діяти на практиці теж чимало.